BAL ABSOLWENTA

9 czerwca 2005r. młodzież klas trzecich po ciężkim roku nauki i egzaminów do szkół ponadgimnazjalnych mogła po raz ostatni wziąć udział we wspólnej zabawie.

I tak w koszalińskim Klubie Garnizonowym tradycyjnym krokiem poloneza rozpoczęto bal absolwentów Gimnazjum nr 11. Młodzież bawiła się wspaniale, zachęcając do wspólnych tańców przybyłą na uroczystość dyrekcję szkoły i nauczycieli.

Bardzo miłym momentem wieczoru była ceremonia wręczania „Belferków” nauczycielom, którzy cieszyli się szczególną sympatią i uznaniem uczniów.

Wśród wyróżnionych znaleźli się:

*      p. dyrektor Mariola Rink – Przybylska, laureatka tytułu Złoty organizator,

*      p. wicedyrektor Krystyna Maciejewska – Belferek  kategorii Chodząca encyklopedia,

*      p. wicedyrektor  Bożena Horowska - Złota rączka,

*      p. Anna Karczmarek – Pomocna dłoń,

*      p. Tamara Gutta – Aleksandrowicz – Artystyczna dusza,

*      p. Małgorzata Nawrocka- Kaźmierczak – Sokole oko,

*      p. Katarzyna MedweckaIwaniakNajczęściej stawia 4+,

*      p. Genowefa Kałuża – Złoty wykładowca ,

*      p. Grażyna BrożyńskaMiss Gracji ,

*      p. Agnieszka Chodelska – Bratnia dusza ,

*      p. Agnieszka Ostrowska – Ulubienica roku,

*      p. Beata Sławna- Guzowska – Największy egzekutor wiedzy.

Wszystkim nauczycielom gratulujemy, a uczniom życzymy, żeby w nowych szkołach znaleźli swoje miejsce, przyjaciół i mądrych pedagogów.